Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Lean mérnök

  • Az álláshirdetés 26 napja lett aktiválva

Külföldi anyavállalattal rendelkező autóipari gyártópartnerünk részére keresünk releváns szakmai tapasztalattal rendelkező, valamint tárgyalóképes angol vagy német nyelvtudással munkatársat Veszprém megyei üzemükbe.

Feladataid közé fog tartozni:

  •        Stratégiai projektek megvalósítása
  •        Standardok létrehozása, meglévők felülvizsgálata, módosítása
  •        Meglévő gyártási folyamat javítása ergonómiai, termelékenységi, minőségi szempontból
  •        Termelékenységet, hatékonyságot, selejtcsökkentést célzó projektek megvalósítása
  •        Gyártási veszteségek feltárása, analízise, javító intézkedések bevezetése
  •        Elemzések elkészítése és prezentációja

Amivel biztosan rendelkezned kell:

  •        Lean szakmérnöki végzettség, vagy felsőfokú végzettség Lean tapasztalattal
  •        Tárgyalóképes angol, vagy német nyelvtudás
  •        Kiváló prezentációs és kommunikációs képesség
  •        Megoldás-orientált gondolkodásmód
  •        Haladó szintű PC ismeretek
  •        Pontos, precíz munkavégzés
  •        Önálló, talpraesett, lendületes, terhelhető, rugalmas, alkalmazkodó személyiség
  •        Autóipari tapasztalat előnyt jelent

Amit mi nyújtunk a tudásodért:

  •        Versenyképes fizetés és juttatások, valamint fizetett ebédszünet
  •        Izgalmas és változatos feladatok
  •        Fejlődési lehetőség
  •        Kötetlen munkaidő
  •        Remek kollégák

Ahol dolgozni fogsz:

  •        Veszprém megye

Végezetül…

Ha szimpatikusak a fent leírtak, és megfelelsz az elvárásoknak, küldd el pályázatod a jelentkezem gombra kattintva.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015  Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Helyek Magyarország
Kategória Mérnök / Műszaki
Aktiválás időpontja 2019.11.11.
Iratkozzon fel állásértesítőre