Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

LEAN MÉRNÖK

  • A-Credit 2000 Tanácsadó és Szolgáltató Kft.
  • Mór, Fejér
  • A hirdetés 45 napja lejárt

Autóipari üzletágban tevékenykedő Megbízónk Móron lévő, több, mint 1500 fős nagyvállalat teljesen új gyáregységébe a következő pozíció betöltésére keresünk alkalmas jelöltet:

LEAN Mérnök

Munkavégzés helye: Mór

A következő feladatok várnak Önre:

  • Termelési folyamatok optimalizálása
  • Gyári mutatószámok számítása (gépkihasználtság/kapacitás kihasználtság; működési költség/egyenértékes mutató)
  • Éves folyamatos fejlesztési tervek készítése
  • Veszteségek felmérése és kiküszöbölése
  • Oktatások megszervezése, megtartása

Ön az ideális jelölt, ha:

  • Felsőfokú végzettséggel
  • 2-3 év gyártási gyakorlattal rendelkezik
  • Középfokú angol nyelvtudása van

Amit kínálunk:

  • Sokrétű feladatkör multinacionális vállalatnál
  • Fejlődési, képzési lehetőség
  • Versenyképes jövedelem+juttatások
  • Fiatal, dinamikus csapat, változatos munka

Ha az álláshirdetés felkeltette az érdeklődését, kérem, küldje el részemre a magyar- és angol nyelvű önéletrajzait!

Üdvözlettel,

Vancsa István

ügyvezető partner

A-Credit 2000 Tanácsadó és Szolgáltató Kft.

8000 Székesfehérvár Budai út 9-11. 1/107-108.

jobmax.hu

Looking for the Best.....

Helyek Mór
Fejér
Kategória Gyártás / Termelés > Folyamatmérnök, Termeléselemző
Mérnök / Műszaki > Mérnök
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.11.11.
Iratkozzon fel állásértesítőre