Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

LEAN mérnök

  • Az álláshirdetés 2 napja lett frissítve

A CE Glass Industries az elmúlt harminc évben Közép-Kelet-Európa meghatározó üveg nagykereskedelmi, - feldolgozó és gépipari vállalatcsoportjává nőtte ki magát. Modern, 2012-ben épült üzemébe, gyártócsarnokába most

LEAN mérnök

pozícióba

munkatársat keres az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • A termelési folyamatok elemzése és értékelése,
  • Termelési folyamatok fejlesztése, a fejlesztések végigkövetése, mérése,
  • A fejlesztések bevezetésének koordinálása,
  • Dolgozók oktatása a Lean Manufacturing alapelveire, folyamatfejlesztésre,
  • Projekt jelleggel a kitűzött termelési folyamatokat áttekintése, szükség esetén módosítása a terület vezetőjével együttműködve, a hatékonyságot, minőséget és a gazdaságosságot fokozva, csökkentve az idő, anyag, hely, munkaerő stb. veszteségeket.
  • A rá bízott folyamatfejlesztések megtervezése, a meglévő folyamatokat átvilágítása, a szükséges módosításokra javaslatok kidolgozása
  • A megfogalmazott minőségpolitika folyamatos érvényesítése a folyamatokon keresztül.
  • A rendszer hatékonyságának fejlesztése annak érdekében, hogy a szervezet mindenkor megfeleljen a szabvány és hatósági követelményeinek, a külső és belső auditok által támasztott követelményeknek.

Elvárások:

  • Lean ismerete (5S, SMED, cell design, kaizen, stb.)
  • Jó problémamegoldó képesség,
  • 2-3 éves gyártásban szerzett tapasztalat,
  • Felsőfokú műszaki végzettség,
  • Angol nyelvtudás,
  • Dinamizmus, motiváltság, határozottság.

Előny:

  • Építőipari, termelésben szerzett jártasság

Amiért érdemes nálunk dolgozni:

  • Folyamatos fejlődési lehetőséget biztosítunk,
  • Kellemes, modern munkakörnyezetben dolgozhatsz,
  • Biztos, hosszú távú munkalehetőség,
  • Stabil céges háttér,
  • Támogató, fiatalos csapat,
  • Jó hangulatú céges rendezvények.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés,
  • Bejárás támogatás,

Munkavégzés helye: Szeged - Szatymaz

Jelentkezni fényképes önéletrajz küldésével lehetséges.

Helyek Csongrád
Szeged
Kategória Gyártás / Termelés > Folyamatmérnök, Termelésért felelős mérnök, Termelési menedzser
Mérnök / Műszaki > Mérnök
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.04.12.
Iratkozzon fel állásértesítőre