www.cvonline.hu

Lean mérnök /Logisztikai területen/

  • A hirdetés 3 napja lejárt

Pozíció leírása:

Logisztikai folyamatok fejlesztése KAIZEN/ LEAN módszerekkel;
Logisztikai folyamatok megtervezése, hozzájuk tartozó munkautasítások elkészítése;
Termelékenység növelése a folyamatok fejlesztése által;
Átfogó hatékonyságfejlesztési projektek részletes kidolgozásában, lebonyolításában való aktív részvétel;
Logisztikai folyamatok optimalizálása, veszteségek csökkentése;
A termékek csomagolásának optimalizálása.

Követelmények:

Felsőfokú végzettség
Hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
KAIZEN/LEAN szemléletmód ismerete
MS Office felhasználói szintű ismeret (Excel! képletek, függvények, táblázatkezelők)

Előny:

Nagyvállalati tapasztalat
Társalgási szintű angol nyelvtudás

Munkavégzés helye:

Nógrád megye

Jelentkezek az állásra a E-mail cím megjelenítése e-mail címen keresztül!
A fényképes önéletrajzokat magyar nyelven várjuk.
Tárgy mezőben: Lean mérnök, Nógrád megye
Ha szeretne az aktuális állásainkról mindig értesülni, akkor Link megjelenítése tud belső adatbázisunkba regisztrálni.
Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.
További információ esetén kérjük az alábbi telefonszámokon szíveskedjenek érdeklődni: +36 30/943-0259 (Kiss Bernadett).

Értékelt kvalitások

Amit nyújtunk

Tapasztalatnak megfelelő bérezés, amiért megéri váltanod!
Cafeteria
Bejárástámogatás
Érdekes feladatok, bővülő vállalat!!!!
High-tech környezet
Összetartó és az új kollégákat befogadó vállalati kultúra :)

Helyek Balassagyarmat
Rétság
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Aktiválás időpontja 2018.08.10.
Iratkozzon fel állásértesítőre