www.cvonline.hu

Lean mérnök (Kecskemét)

  • Company_icon Hire-One Kft.
  • Location_icon Kecskemét
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 29 napja lett aktiválva

Pozíció leírása:

Kaizen workshopok koordinálása;
Dolgozói javaslati rendszer működtetése;
Gyár szintű megtakarítások koordinálása;
Fizikai dolgozói csapatokkal területi problémák kezelése, megoldása valamint a csapat teljesítményének fejlesztése;
VMS;
AMS termelési rendszer működtetése, megfelelő szinten tartása;
Dolgozók tréningelése Lean területen.

Követelmények:

Felsőfokú műszaki végzettség és
Lean ismeret / képzettség / tapasztalat
Aktív angol nyelvtudás

Előny:

Six Sigma képzettség

Munkavégzés helye:

Kecskemét

Jelentkezek az állásra a E-mail cím megjelenítése email címen keresztül!
A fényképes önéletrajzokat magyar és/vagy angol nyelven is várjuk.
Tárgy mezőben: Kiss Bernadett részére, lean mérnök, Kecskemét
Ha szeretne az aktuális állásainkról mindig értesülni, akkor Link megjelenítése tud belső adatbázisunkba regisztrálni.
Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.
További információ esetén kérjük az alábbi telefonszámokon szíveskedjenek érdeklődni: +36 30/295-8396

Értékelt kvalitások

Amit nyújtunk

Változatos munkakör és feladatok, ahol nincs két ugyanolyan nap.
Ennek mentén a lean sem annyira egyszerű, mint más cégeknél.
A munkahely azonban kiszámítható, minden egyes hatékonyságnövelő intézkedést emiatt nagyon értékelnek.

Helyek Kecskemét
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Aktiválás időpontja 2018.07.20.
Iratkozzon fel állásértesítőre
Hasonló állások
LEAN mérnök

Diehl Aviation

Vállalati kultúránk része, hogy folyamatos szak...
Nyírbátor, Szabolcs-Szatmár-Bereg

Lean mérnök

Hire-One Kft.

Pozíció leírása:Lean fejlesztési/automatizálási...
Gyál

Lean folyamatmérnök

Trenkwalder Kft

A termelési munkafolyamatok optimalizálásaA Lea...
Mátészalka