www.cvonline.hu
LEAN mérnök - INTS/9/234

Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei partnerünk számára keresünk kollegát

LEAN mérnök

pozícióba

Ref.: INTS/9/234

Feladatok:

  • Termelés optimalizálásának tervezése és szervezése LEAN elvek alapján
  • Termelési hatékonyság elemzése, javítóintézkedések bevezetése
  • LEAN szemlélet kialakítása, bevezetése, fejlesztése
  • LEAN projektek és akciók utókövetése, értékelése, beszámolók készítése
  • Oktatások előkészítése, végrehajtása, értékelése

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Társalgási szintű német vagy angol nyelvtudás
  • Legalább 2 éves releváns szakmai tapasztalat, termelési környezetben, vagy LEAN munkakörben
  • LEAN eszközök (5S, VSM, TPM, Visual management) használatának ismerete
  • Projektvezetésben szerzett tapasztalat
  • MS Office (Word, Excel) programok ismerete
  • Önállóság
  • Prezentálási készség
  • Kiváló kommunikációs és szervezési készség
  • Kreativitás

Ajánlatunk:

  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Barátságos, kellemes munkahelyi légkör
  • Hosszútávú karrierlehetőség

Jelentkezni a "Jelentkezés" gombra kattintva, a karrieroldalunkon történő regisztrációval lehetséges!

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: XVI-M-001/3773-3/2013
Munkaerő-közvetítési nyilvántartási szám: XVI-M-001/3777-2/2013
Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Gyártás / Termelés > Folyamatmérnök, Termelésért felelős mérnök, Termelési menedzser
Mérnök / Műszaki > Mérnök
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol, Német
Aktiválás időpontja 2018.07.25.
Iratkozzon fel állásértesítőre