Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

LEAN MÉRNÖK (Autóipar)

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2018.11.19.
Hirdetés azonosító: 1507050

Megbízó partnercégünk multinacionális autóipari beszállító vállalat. Alapvető célkitűzése hatékony vállalati gazdálkodás keretei között az autóiparban előírt magas minőség megtartása, fejlesztése, továbbá a szállítások pontos teljesítése. Ennek megfelelően nagy hangsúlyt fektet a minőségbiztosítási folyamatokra, a gyártás megbízhatóságára és a költséghatékonyságra. A kitűzött célok eléréséhez fejleszti szervezetét, ezért felvételre keres az autóipari gyártásban jártas vezető szakembert az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • A LEAN módszerek és eszközök alkalmazása az üzleti célok elérése érdekében
  • Betartja az EHS előírásokat és támogatja az 5S kultúra bevezetését
  • LEAN projektek, programok és akciók tervezése, szervezése és felügyelete
  • A LEAN oktatások tervezése és aktív részvétel a munkatársak képzésében
  • A főbb termelési mutatók követése és javaslattétel javító intézkedésekre
  • Aktív részvétel a LEAN projekthez és beruházásokhoz kapcsolódó beszerzésekben
  • Szoros együttműködés a termelés, minőségbiztosítás és ellátási lánc vezetőivel
  • Együttműködés a HR osztállyal a képzések tervezésében, szervezésében és lebonyolításában
  • A LEAN projekt és akciók utókövetése, értékelése, beszámolók készítése

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Legalább 5 éves gyártóipari tapasztalat (autóipari előnyt jelent)
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Prezentációs és oktatói készségek, jó kommunikációs készség
  • Tapasztalat LEAN projektek elméleti és gyakorlati alkalmazásában
  • Elkötelezettség, határozott fellépés, motiváló készség
  • Önálló-, illetve csapatmunkára való képesség és hajlandóság

Előnyt jelent

  • Vezetői gyakorlat
  • Második idegen nyelv ismerete (német vagy francia)

Amit megbízónk nyújt

  • Innovatív nemzetközi csoport, korszerű technológiai környezet
  • Csapat-teljesítményt és egyéni sikereket egyaránt honoráló szervezet
  • Fejlődést, újítást ösztönző légkör

A munkavégzés helye

Jász-Nagykun-Szolnok megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: LEAN MÉRNÖK (Autóipar), Jász-Nagykun-Szolnok megye

Elérhetőségi adatok

Kapcsolattartó: Koronghy Erika
Nyilvántartási szám: 20158-1/2009-5100-678
Iratkozzon fel állásértesítőre