Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Lean koordinátor

  • Az álláshirdetés tegnap lett frissítve

Vállalatunk, saját termékkategóriájában a világ meghatározó nemzetközi gyártója. Termékeinket több millióan használják világszerte a biztonság és védelem, klímatizálás, energiaellátás és vezérlés, higiénia és szaniteráruk témakörében. Jelenleg bővülő csapatunkba

Lean koordinátor pozícióba

keressük leendő munkatársunkat.

Feladatok:

  • LEAN rendszerek / folyamatok működtetése és koordinálása.
  • Veszteség és költségelemzés, prezentációk és jelentések készítése.
  • A LEAN folyamatok optimalizálása, jobbító javaslatok, valamint folyamatok kidolgozása, bevezetett intézkedések nyomonkövetése.
  • LEAN rendszerekhez kapcsolódó oktatások kialakítása, megszervezése.
  • Auditokra való felkészülés, aktív részvétel és támogatás.
  • Kapcsolattartás a külső érintett osztályokkal.

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (ipari mérnök végzettség előny)
  • Gyártásban szerzett Lean tapasztalat
  • Kommunikáció képes angol nyelvtudás
  • Jó kommunikációs készség és csapatmunkára való képesség

Ajánlatunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Fejlődő vállalat, fejlődési lehetőség
  • Nemzetközi és szakmailag támogató csapat
Helyek Jászberény
Jász-Nagykun-Szolnok
Kategória Gyártás / Termelés > Folyamatmérnök
Mérnök / Műszaki > Mérnök
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.07.11.
Iratkozzon fel állásértesítőre