Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Lean gyakornok - diákmunka (Debrecen)

  • Schönherz Iskolaszövetkezet
  • Debrecen, Hajdú-Bihar
  • A hirdetés 7 napja lejárt

Lean gyakornok

Légy te is részese a jövő autóipari fejlesztéseinek!

Partnerünk 700 fős mérnökcsapatával innovatív és meghatározó partnerként van jelen az autóipar egyik leggyorsabban és legizgalmasabban fejlődő szegmensében, az elektromos kormányrendszerek területén. Kiemelkedő minőségű, high-tech fejlesztéseikkel neves autógyárak igényeit elégítik ki.
Keresik új munkatársukat OPX (Lean) gyakornoki pozícióba!
Váltsd ötleteid kézzelfogható valósággá náluk!

Feladatok:

  • Lean eszközök bevezetésének támogatása
  • Layout fejlesztésben való aktív részvétel
  • Hozzájárulás a 6S bevezetéséhez
  • Gyártási terület napi életében, problémamegoldásokban részvétel
  • Kimutatások és prezentációk készítése, szerkesztése
  • Lean érettséget mérő belső értékelés előkészítésében való aktív részvétel

Elvárások:

  • Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok nappali tagozaton (aktív/passzív)
  • MS Office magabiztos használata
  • Eredményorientált gondolkodás
  • Csapatmunkára termettség
  • Jó kommunikációs képesség és kezdeményezőkészség
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Kreativitás

Amit a cég kínál:

  • Versenyképes fizetés és széles körű juttatások
  • Részvétel nemzetközi projektekben
  • Folyamatos szakmai fejlődést biztosító, sikeres és gyorsan növekvő vállalat

Munkaidő: hétköznaponként 08:00-tól 18:00-ig
Szükséges nyelvtudás:
Angol (Középfok)
Kiválasztásnál előnyt jelent:
Lean ismeretek/ tapasztalat - német nyelvtudás
Heti óraszám:
20 óra
Munkavégzés helye:
Debrecen
Fizetés:
Br.1412-1765 Ft/óra

Helyek Debrecen
Hajdú-Bihar
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adminisztrációs asszisztens, Adminisztrátor
Diákmunka / Szakmai gyakorlat > Mérnök, műszaki
Gyártás / Termelés > Folyamatmérnök
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Részmunkaidő, Határozatlan idejű, Szakmai gyakorlat / gyakornok
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.10.14.
Iratkozzon fel állásértesítőre