Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu
Lean folyamatmérnök
Trenkwalder Kft
Régió: Mátészalka
Hozzáadva: 2018.11.11.
Jelentkezési határidő: 2018.09.07.
Hirdetés azonosító: 1961427
lejárt
Mátészalkai gyártópartnerünk részére kollégát keresünk az alábbi pozícióba
  • A termelési munkafolyamatok optimalizálása
  • A Lean szemlélet szerinti munkavégzés fejlesztése
  • Gyártási és raktározási folyamatok standardizálása
  • Minőségfejlesztő projektek koordinálása
  • Visual management fejlesztése
  • KPI-ok meghatározása
  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Középfokú, kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Lean ismerete
  • MS Office ismerete
  • Versenyképes fizetés
  • Cafeteria
  • Bejárás vagy albérlet támogatás
  • Bónuszlehetőség
  • Szakmai, nyelvi vagy tanulmányi képzések támogatása
  • Egészségpénztári tagság
  • Teljes körű baleset - és életbiztosítás

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.
Helyek Mátészalka
Kategória Gyártás / Termelés
Aktiválás időpontja 2018.08.10.
Iratkozzon fel állásértesítőre