www.cvonline.hu

Lead Rendszermérnök

Régió: Budapest

PBS International Kft.
Hozzáadva: 2018.04.23.
Hirdetés azonosító: 1400291
lejárt

Megye:

Budapest

A pozíció leírása:

Infrastruktúra projektek menedzselésére és infrastruktúra üzemeltetési feladatok ellátására keresünk tapasztalt rendszermérnök kollégát megbízó cégünk részére.

Feladatkör, felelősségek:

• Windows Server 2012 r2 és 2016 üzemeltetése

• .NET alapú konzolos és webes alkalmazások üzemeltetése, hibakeresése

• Microsoft SQL 2012/2014/2016 Adatbázis üzemeltetése, hibakeresése

• Kapcsolattartás az ügyfél monitorozást végző csapatával

• Eszkalált hibák feldolgozása vagy tovább küldése

• Új technológiák, megoldások bevezetésének tervezése és megvalósítása

• Powershell scripek használata, hibakeresése, fejlesztése

• Linux operációs rendszeren futó alkalmazások használata

• Azure és más cloud szolgáltatások üzemben tartása és létrehozása

Team Lead feladatok:

• Kapcsolattartás az ügyfél és a megbízó cégünk projektvezetőivel, csoportvezetőivel

• Infrastruktúra projektek azonosítása a termékfejlesztési stratégia megismerésével és alakításával

• Infrastruktúra projektek menedzselése

• Csoportvezetői feladatok ellátása a 4 fős infrastruktúra team irányába feladatok kiosztása, ellenőrzése üzemeltetéshez készenléti terv (erőforrásterv) készítése, aktualizálása

• Rendszeres jelentéskészítés ügyfél kijelölt képviselői részére

A munkakör betöltéséhez
szükséges tapasztalat,
végzettség:

• Felsőfokú végzettség, vagy azzal egyenértékű tapasztalat

• Minimum 3 éves szakmai tapasztalat

• Erős Windows Server 2012/2016 ismeret

• Linux konzol ismerete

• Felhő alapú szolgáltatások ismerete

• Jó kommunikációs és prezentációs készség

• Agilitás, proaktivitás

• Szakmai és emberi tolerancia

• Stratégiai és pozitív gondolkodás

• Jó verbális és írásbeli készség magyar és angol nyelven

Előnyt jelent:

• HAproxy üzemeltetési tapasztalat

• VMware, Hyper-V hypervisorok ismerete

• Nagios XI-ban szerzett tapasztalat

• Grafanában szerzett tapasztalat

• PHP fejlesztői tudás

• Online streamingben való jártasság

Nyelvtudás:

Kommunikációképes angol nyelvtudás

A megbízó cég profilja:

Megbízónk magyar tulajdonú, dinamikusan fejlődő vállalat, fő profilja a prémium média streaming megoldások tervezése, fejlesztése és üzemeltetése.

Egyéb:

Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához.

Link megjelenítése

Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást.