Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Lead Kontroller / Vezető Elemző

  • Az álláshirdetés 3 napja lett frissítve

Pozíció leírása:

A gyárat érintő vezető kontrolleri feladatok ellátása;
Felsővezetés támogatása kimutatásokkal, elemzésekkel;
Éves budget elkészítése a felsővezetéssel közösen;
Terv/tény elemzések készítése;
Projekt kontrolleri feladatok ellátása (pl. beruházások esetén);
Pénzügyi auditokon részvétel.

Követelmények:

Releváns felsőfokú végzettség és tapasztalat gyártó vállalatnál;
Vezetői tapasztalat és/vagy affinitás;
Aktív angol nyelvtudás.

Munkavégzés helye:

Székesfehérvár

Az állásra jelentkezni a E-mail cím megjelenítése e-mail címen keresztül lehet!
Tárgy mezőben: Lead kontroller, Székesfehérvár
Amennyiben szeretne az aktuális állásainkról értesítést kapni, akkor kérjük, Link megjelenítéseregisztráljon be hozzánk!
Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.
További információ esetén kérjük az alábbi telefonszámokon szíveskedjenek érdeklődni: +36 30/ 943 0259 (Kiss Bernadett) vagy emailben, ha nem ér el telefonon.

Amit nyújtunk

Motiváló bérezés, juttatások, bejárástámogatás.

Iratkozzon fel állásértesítőre