www.cvonline.hu

Lead Business Analyst

  • Company_icon Work Force Kft.
  • Location_icon Budapest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 17 napja lett aktiválva

A hazai piacon széleskörű ügyfélkörrel rendelkező szoftverfejlesztő vállalkozás részére keresünk munkatársat budapesti munkavégzésre az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Az üzleti elemző csapat (4-6 fő) szakmai vezetése, motiválása és értékelése.
  • Az ügyféloldali üzleti folyamatok és elvárások felmérése.
  • Az ügyfél elvárásai alapján javaslattétel új folyamatok kidolgozására vagy a jelenlegiek fejlesztésére.
  • A felmérés alapján a funkcionális specifikáció dokumentum elkészítése, mely a szoftverfejlesztés alapját képezi.
  • A funkcionális specifikáció prezentálása, értelmezése az ügyféllel.
  • A fejlesztők támogatása a funkcionális specifikáció értelmezésében.
  • A tesztelési folyamat támogatása.
  • Folyamatos ügyfélkommunikáció a fejlesztési folyamat alatt.

Elvárások:

  • Hasonló munkakörben szerzett 2-3 év tapasztalat.
  • Aktív, tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt.
  • Átfogó IT technológiai tudás.
  • Szoftverfejlesztés folyamatának kiemelkedő ismerete.
  • Csapatszellem.
  • Analitikus gondolkodásmód.
  • Megoldás és eredmény orientált beállítottság, jó kommunikációs és előadó készség.
  • Ügyfélközpontú megközelítés.
  • Kiváló dokumentációs készség.

Előny:

  • Fejlesztői tapasztalat.

Amit ajánlunk:

  • Változatos projektek különböző üzleti profilokon.
  • Motivált, magasan kvalifikált kollégák, akik segítik szakmai fejlődésed.
  • Változatos projektek különböző üzleti profilú partnereknél.
  • Ingyenes MCP képzéseken és vizsgákon való részvétel.
  • Aktív cégen belüli közösségi élet.

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, kérjük, küldd el magyar és/vagy angol nyelvű fényképes önéletrajzod a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Helyek Budapest
Kategória Elektronika / Telekommunikáció
Aktiválás időpontja 2018.07.28.
Iratkozzon fel állásértesítőre