Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Launch mérnök

  • Az álláshirdetés 4 napja lett frissítve

Pozíció leírása:

Launch költségek meghatározása, és folyamatos monitorozása;
NPI projektek koordinálása a gyártás területen;
Launch csapat irányítása (logisztika / mérnökség / minőségbiztosítás / termelés);
Műszaki problémák megoldásának támogatása;
Tesztgyártás megszervezése, dokumentálása;
Riportok készítése.

Követelmények:

Felsőfokú műszaki végzettség;
Aktív angol nyelvtudás;
APQP tapasztalat;
Minőségirányítási rendszerek ismerete;
MS Office ismerete.

Előny:

Projektmunkában szerzett tapasztalat
Német nyelvismeret

Munkavégzés helye:

Fejér megye

Az állásra jelentkezni a weber.kinga@hire-one.hu e-mail címen keresztül lehet!
A fényképes önéletrajzokat magyar és angol nyelven is várjuk.
Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát is. Köszönjük!
Amennyiben szeretne az aktuális állásainkról értesítést kapni, akkor kérjük, Link megjelenítéseregisztráljon be hozzánk!
Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.
További információ esetén kérjük az alábbi telefonszámokon szíveskedjenek érdeklődni: +36 30 791-5969 (Wéber Kinga), +36 34/480-380

Értékelt kvalitások

Amit nyújtunk

Cafeteria
Fiatalos csapat
Kiemelkedő bérezés
Változatos munkakör
Bejárás támogatása
Szakmai és nyelvi fejlődés lehetősége

Helyek Mór
Székesfehérvár
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Aktiválás időpontja 2019.11.29.
Iratkozzon fel állásértesítőre