Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Launch mérnök - Mór

Man at Work Kft.
Régió: Mór, Fejér

Hozzáadva: 2020.01.17.
Jelentkezési határidő: 2020.01.26.

Launch mérnök

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Angol vagy német, legalább középfokú nyelvtudás
  • MS Office ismeret (MS Outlook, MS Excel, MS Word, MS PowerPoint)
  • SAP ismeret
  • Határozott fellépés
  • Jó problémamegoldó képesség

Feladatok:

  • Eltérési engedélyek nyomon követése, regisztrálása, kapcsolattartás a társosztályokkal
  • Új automatizált program (Teamcenter) bevezetése az eltérési engedélyeknél
  • Termék- és folyamatváltozások koordinálása
  • SAP BOM-ok kezelése, összehasonlítása a rajzi BOM-okkal, együttműködés a gyári BOM Analyst kollégával
  • Teamcenter (rajztár) oktatása
  • Új projektekben való részvétel (mintagyártás, R@R koordinálása, kapcsolat tartás a társosztályokkal, központtal)
  • Adminisztrációs feladatok ellátása
  • Auditokra való felkészülésben való részvétel (evidenciák összegyűjtése a társosztályoktól, dokumentációk összeállítása)

A munkáltató ajánlata:

  • Stabil munkahely
  • Versenyképes bérezés
  • Vonzó juttatási csomag
  • Multinacionális környezet, kiemelkedő munkakörülmények
  • Biztos, hosszú távú munkalehetőség

A munkavégzés helye:

Mór

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. autóipari beszállítással foglalkozó multinacionális hátterű, móri partneréhez toboroz akár azonnali kezdési lehetőséggel munkatársakat.

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és német/angol nyelvű önéletrajzát!

Helyek Mór
Fejér
Kategória Gyártás / Termelés > Automatizálás, Folyamatmérnök
Mérnök / Műszaki > Automatizálási mérnök, Mérnök
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol, Német
Aktiválás időpontja 2019.12.19.
Iratkozzon fel állásértesítőre