Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Launch Manager - Veszprém

Man at Work Kft.
Régió: Veszprém, Veszprém

Hozzáadva: 2019.07.18.
Jelentkezési határidő: 2019.08.17.

Főbb feladatok:

  • P0/P1 projektek indításának biztosítása minőségügyi és költségvetési oldalról
  • Új termék bevezetési projektek vezetése, riportálása
  • Launch folyamatok és költségek meghatározása, azok folyamatos monitorozása, optimalizálása vagy a felfutások koordinálása, erőforrás-tervezés
  • Projektcsapat vezetése, támogatása
  • A gyártási, logisztikai és beruházási koncepció végrehajtásának irányítása, riportálása
  • Státuszjelentések és rendszeres riportok (KIP, Readiness Reviews) készítése
  • Szakmai együttműködés más divíziókkal
  • Tesztgyártások megszervezése
  • Mérési folyamatok meghatározása a felfutási időszakban
  • Belső és külső kommunikáció (projekt és üzletág szinten, valamint a vevőkkel)
  • Koordinálja a kapcsolattartást a projektcsapat és más területek között (R&D)

Elvárások:

  • Mérnöki diploma
  • Autóiparban szerzett min. 5-7 év szakmai és ebből legalább 3-5 év kifejezetten projektmérnöki (logisztika/termelés/fejlesztés területén) tapasztalat
  • Projektvezetői tapasztalat (főként új termék bevezetések, termék áttelepítések koordinálásában, termék fejlesztési projektekben)
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás (emellett német nyelvtudás előny)
  • Mobilitás, nagyfokú rugalmasság, külföldi kiküldetések vállalása
  • Kiváló szervezőkészség
  • Vevőorientált szemlélet
  • Határozott fellépés

A munkáltató ajánlata:

  • Sokrétű feladatkör egy dinamikusan fejlődő autóipari cégnél
  • Multinacionális háttér
  • Versenyképes bér és béren kívüli juttatások

A munkavégzés helye:

Veszprém

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. dinamikusan fejlődő multinacionális hátterű autóipari beszállító megbízásából toboroz.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol/német nyelvű önéletrajzait!

Helyek Veszprém
Veszprém
Kategória Gyártás / Termelés > Termelésért felelős mérnök, Termelési hivatalnok
Mérnök / Műszaki > Gépészmérnök, Mérnök
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.07.18.
Iratkozzon fel állásértesítőre