Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Látványtervező

  • Company_icon BDO Magyarország HR Kft.
  • Location_icon III. kerület, Budapest, Pest
  • A hirdetés 62 napja lejárt

Megbízónk egy magyar tulajdonban lévő, nemzetközileg is elismert építész tervező iroda. Számukra keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • Futó projektek külső-belső látványterveinek készítése
  • Részletmegoldások 3D modellezése, renderelése, anyagozása

Elvárások

  • Alapszintű angol nyelvtudás
  • Alapos 3D Studio Max ismeret
  • Látványtervezésben szerzett szakmai tapasztalat
  • Referenciák (portfólió és/vagy weboldal)
  • Pontos, precíz, együttműködő személyiség

Előnyök

  • Középületeken végzett látványtervezői tapasztalat

Mit ajánlunk

  • Versenyképes fizetés
  • Fiatalos, közvetlen, barátságos csapat
  • Nemzetközileg elismert projektek

A munkavégzés helyszíne

Budapest III.kerület

Helyek III. kerület
Budapest
Pest
Kategória Építés / Ingatlan > Belsőépítész, Építész, Lakberendező, Műszaki rajzoló
Gyártás / Termelés > CAD tervező, műszaki rajzoló
Kultúra / Művészet / Szórakoztatás > Lakberendező
Marketing / Reklám / Média / PR > Designer
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2018.09.12.
Iratkozzon fel állásértesítőre