www.cvonline.hu

Látványtervező mérnök ASZ12

  • A hirdetés 543 napja lejárt

Székesfehérvári autóipari prémium termékeket gyártó cég megbízásából keresünk Értékesítést támogató mérnök munkatársat.

Pozíció azonosító: ltm
Kategória: Mérnök - Gyártás
Szükséges nyelvtudás: Angol - középfok
Munkavégzés helye: Fejér megye
Feladatok:

  • Folyamatos kapcsolattartás írásban és telefonon a külföldi értékesítési csapattal;
  • Vevői kérések összegzése, ez alapján specifikáció elkészítése;
  • Az igények alapján előzetes terv készítése a többi terület tervezőivel együttműködve;
  • A tervek módosítása a sales-es visszajelzések alapján.

Elvárások:

  • Főiskolai / egyetemi gépészmérnöki diploma;
  • Magas szintű angol nyelvtudás írásban és szóban (második nyelv francia/német előny);
  • Min. 3 év tapasztalat hasonló területen;
  • AutoCad tervező szoftver ismerete;
  • Képesség nagy mennyiségű információ kezelésére, rendszerezésére;
  • Innovatív, dinamikus, motivált személyiség.

Küldd el az önéletrajzod nekünk a "Jelentkezés" gombon keresztül.

Helyek Fejér
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol