Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Lakossági hitelezési tanácsadó - Székesfehérvár

OTP Bank NyRt.
Régió: Székesfehérvár, Fejér

Hozzáadva: 2018.09.16.
Jelentkezési határidő: 2018.08.19.

Az OTP Csoport a magyarországi és közép-európai térség meghatározó gazdasági szereplőjeként 9 országban, több mint 1500 bankfiókban, a legmodernebb elektronikus csatornákon és széleskörű partneri hálózatán nyújt közel 12,2 millió ügyfél számára pénzügyi szolgáltatásokat. Ambiciózus célkitűzéseink eléréséhez olyan munkatársakra van szükségünk, akik motiváltak a közös sikerben, képesek a fejlődésre egy komplex, folyamatosan növekvő igényeket támasztó környezetben.

Az  alábbi munkakörbe keresünk munkatársat:

LAKOSSÁGI HITELEZÉSI TANÁCSADÓ - SZÉKESFEHÉRVÁR

FELADATOK:

  • lakossági hitelkérelmek befogadása, engedélyezésre történő előkészítése, szerződéskötés,
  • folyósítás, szerződésmódosításokkal kapcsolatos feladatok ellátása
  • lakossági hiteltermékek értékesítése
  • lakáshitelekkel kapcsolatos elemzői, ellenőrzési tevékenység
  • ügyfélforgalommal kapcsolatos iratkezelés
  • banki és bankcsoport termékek- és szolgáltatások értékesítése

ELVÁRÁSOK:

  • középfokú vagy felsőfokú gazdasági/pénzügyi végzettség
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • üzleti, értékesítés orientált szemlélet
  • dinamizmus, eredmény- és sikerorientáltság
  • jó kommunikációs, problémamegoldó és tárgyalási készség

AMIT ELŐNYNEK TARTUNK:

  • több éves banki és ezen belül lakáshitelezési gyakorlat!
  • német vagy angol nyelvvizsga vagy nyelvi érettségi
  • banki és pénzkezelési gyakorlat

JELENTKEZÉSI HATÁRIDŐ: 2018. augusztus 19.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, jelentkezzen!

Helyek Székesfehérvár
Fejér
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet > Banki értékesítő, Hitel menedzser, Hitelspecialista
Értékesítés / Kereskedelem > Pénzügyi értékesítő
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Pénzügyi tanácsadó
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.07.23.
Iratkozzon fel állásértesítőre