www.cvonline.hu

Lakossági hálózatfejlesztő

  • A hirdetés 1252 napja lejárt

Munkakör megnevezése:

Szakterület megnevezése:    értékesítés-támogatás

Munkavégzés helye:    Budapest

Főbb feladatok:

  • a különböző szintű hálózati egységek, támogatók teljesítményének mérésére alkalmas modellek, riportok kialakítása és fejlesztése,
  • a különböző szintű hálózati egységek, támogatók teljesítményeinek rendszeres riportolása, összehasonlítása,
  • fiókok nyitására, összevonására, bezárására vonatkozó jövedelmezőségi modellek kialakítása, bevezetése és konkrét esetekre való alkalmazása, fejlesztése,
  • egyéb, eseti modellek kialakítása, fejlesztése, szükség szerinti alkalmazása, riportolása,
  • hálózati tervezésben részvétel

A munkakör betöltésének feltételei:

  • banki alkalmazások ismerete
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeret
  • jó elemző készség
  • jó kommunikációs készség
  • kreativitás
  • önállóság
  • csapatmunka
  • precizitás
  • analitikus gondolkodás

Szükséges végzettség:    felsőfokú (főiskola, egyetem)

Szükséges nyelvismeret:    angol ( tárgyalóképes, nyelvvizsgával )

Előnyt jelent:

  • banki tapasztalat
  • kiemelkedő kommunikációs/ prezentációs készség
  • magas szintű Excel felhasználói ismeret

Munkavégzés kezdete:    2014.09.01.

Helyek Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol