Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Lakossági banki tanácsadó

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2018.08.25.
Jelentkezési határidő: 2018.08.31.
Hirdetés azonosító: 1721483
lejárt

Partnerünkről röviden:

Partnerünk a bank szektor egyik jelentős képviselője, meghatározó anyabanki háttérrel és 35 éves tapasztalattal a szolgáltatások teljes körét nyújtja közel 450 ezer ügyfelének a hazai pénzpiacon, miközben folyamatosan keresi az innovatív, ügyfeleire szabott megoldásokat.

Feladatok, amikben szakértő leszel:

  • Lakossági és kisvállalati ügyfélkör kiszolgálása
  • Számlanyitás, megtakarítások kezelése, hitelezés, pénzkezelés
  • Tanácsadás, igényfelmérés és banki termékek értékesítése
  • Ügyfélkör bővítése, aktív keresztértékesítés
  • Ügyletekhez kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása

Neked való mindez, ha:

  • könnyen megtalálod a hangot mindenkivel
  • tudod hogyan fogadják el mások a véleményed
  • a megoldások embere vagy
  • nem ijedsz meg a számoktól
  • változatos és ügyfélközpontú munkát keresel
  • valódi felelősséget és kihívást szeretnél
  • szeretsz csapatban dolgozni

Amit partnerünk kínál:
  • Havi alapbéren felüli értékesítési bónusz és versenyek
  • Az éves bruttó 420.000 Ft-os cafetéria keret, melyet gyakorlatilag minden jól ismert elemre felhasználhatsz (pl. albérlet támogatás, lakáshitel törlesztés)
  • 1 év után kamatmentes lakáscélú hitelfelvétel lehetősége is adott lesz számodra
  • Szakirányú felsőfokú tanulmányok támogatása tanulmányi szerződés keretében

Így tudsz jelentkezni:

Amennyiben a lehetőség felkeltette érdeklődésed, magyar nyelvű önéletrajzoddal jelentkezz a hays.hu weboldalon.

Helyek Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Aktiválás időpontja 2018.08.25.
Iratkozzon fel állásértesítőre