Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

LAKKOZÓ GÉPBEÁLLÍTÓ

REHAU Kft.
Régió: Újhartyán, Pest, Budapest

Hozzáadva: 2020.02.15.
Jelentkezési határidő: 2020.03.10.
header

A REHAU a polimer alapú prémium megoldások piacvezető márkája. Világszerte közel 20 000 munkavállalónak biztosítunk stabil megélhetést. Dinamikusan fejlődő hazai autóipari ágazatunk számos nagynevű autógyárat szolgál ki prémium kategóriás polimer alkatrészkkel.

ÚJONNAN INDULÓ ÚJHARTYÁNI AUTÓIPARI GYÁRUNKBAN

Leendő feladataid:

  • Gyártósor elindítása karbantartás után, berendezések folyamatos felügyelete
  • Lakkozógép folyamatok optimalizálása, minimális reagálás idő melletti hibaelhárítás
  • Termelési/Technikai berendezések állásidő csökkentése/minimalizálása.
  • A gyártó személyzet technikai oktatása
  • Speciális tartók beállítása/kisorolása

Mit kínálunk Neked:

  • Bruttó 600.000 Ft értékben választható cafetéria
  • Teljes mértékű közlekedési költségtérítés
  • Szupermodern, biztonságos munkakörnyezet

Szükséges tapasztalatok:

  • Minimum középfokú műszaki végzettség
  • Termelő vállalati munkatapasztalattal rendelkezik a lakkozás területén
  • Lakkozó berendezések/robotok ismerete
  • Technikai folyamatok, eljárások ismerete
  • Szervezési készség
  • Több műszakos munkarend vállalása
  • PLC ismeret előnyt jelent

Amennyiben felkeltettük érdeklődését várjuk fényképes magyar nyelvű pályázati anyagát!

Velünk az élvonalba kerülsz!

Világszinten is a legmodernebbek közé tartozó munkakörnyezetben dolgoznál? Fontos, hogy kellemes légkörben, megbecsültségben végezhesd munkádat? Szívesen ismernéd meg a legmodernebb technológiákat egy környezettudatos, komoly piaci előnyt élvező vállalatnál?

Helyek Újhartyán
Pest
Kategória Betanított / Fizikai / Segédmunka > Gépkezelő, Gyári munkás
Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka > Egyéb szakmunkás állás, Festő, mázoló, Gépszerelő
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2020.02.10.
Iratkozzon fel állásértesítőre