Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Lakberendezési Projektmenedzser

  • VB2MW Kft.
  • Budapest, Pest
  • A hirdetés 26 napja lejárt

4 és 5 csillagos szállodákat és éttermeket üzemeltető menedzsment cég keres hosszú távra szállodáinak és éttermeinek folyamatos felújítási és karbantartási projektjeihez felújítási/ lakberendezési projektmenedzsert.

Feladatok:

  • részvétel a szállodák éves felújításának, átalakításának, illetve a tevékenységhez kapcsolódó új projektek enteriőr tervezésében, arculati elemek kiválasztásában
  • átalakítási projektek ütemtervének megtervezése
  • alvállalkozók tendereztetése
  • költségvetési és ütemtervek összeállítása
  • beszállítók, szakemberek versenyeztetése
  • szakemberek munkájának koordinálása, megrendelések lebonyolítása

Amit kínálunk:

  • karrierlehetőség
  • tapasztalt lakberendező szakmai vezetése
  • dinamikus csapat
  • modern munkakörnyezet
  • versenyképes fix havi jövedelem
  • széleskörű tapasztalatszerzés lehetősége a lakberendezés területén

Amit kérünk:

  • szakirányú végzettség vagy folyamatban lévő tanulmányok
  • fejlett műszaki érzék
  • szakmai elhivatottság
  • kitartás
  • tanulási vágy

Amennyiben felkeltettük érdeklődésed, várjuk fényképes önéletrajzod a tárgy rovatban megjelölve a Lakberendező jeligét.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Építés / Ingatlan > Belsőépítész, Építési menedzser, Építési projekt menedzser, Lakberendező
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.09.24.
Iratkozzon fel állásértesítőre