Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Lakatos

  • Az álláshirdetés holnap lejár

Cégcsoportunk mobil és vezetékes távközléstechnikával, valamint optikai hálózatokkal kapcsolatos mérnöki és kivitelezési feladatokat lát el. Acélszerkezetek gyártására szakosodott martonvásári műhelyünkbe keressük új kollégánkat

Lakatos

munkakörbe.

Az új munkatárs feladatai:

  • műszaki rajzok és leírások alapján könnyű- és nehézfémszerkezetek műhelyszintű előgyártása, helyszíni összeállítása,
  • szerkezeti elemek előkészítése, elkészítése, valamint ezek szerelése, javítása,
  • szerkezeti elemek egymáshoz építése, kötése hegesztéssel, csavarkötéssel, szegecseléssel,
  • elkészült munkadarabok mérése, alakjának ellenőrzése.

Elvárások:

  • pontos, precíz munkavégzés,
  • igény a rendezett és tiszta munkakörnyezetre,
  • jól terhelhetőség,
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat,
  • szakirányú végzettség.

Előny, de nem feltétel:

  • tűzvédelmi szakvizsga

Amit kínálunk:

  • bejelentett, határozatlan idejű munkaviszony
  • hétfőtől péntekig tartó munkavégzés (06:00-14:30 között)
  • túlórapénz
  • teljesítmény alapú bónusz
  • havi 10.000.- forint cafeteria,
  • lehetőség szakmai továbbképzésre, fejlődésre.

Szállást tudunk biztosítani, ezért nem környékbeli jelentkezéseket is várunk.

Helyek Martonvásár
Fejér
Kategória Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka > Hegesztő, lángvágó, Karosszéria lakatos, fényező
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.11.11.
Iratkozzon fel állásértesítőre