Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

LAKATOS

LAKATOS

IMPC Personnel Hungária Kft.
Régió: Pest

Hozzáadva: 2019.12.07.
Jelentkezési határidő: 2019.12.09.

Dinamikusan növekvő, stabil alapokon nyugvó, hosszú távú munkalehetőséget nyújtó magas multinacionális partnerünk megbízásából, a magas gyártási technológia biztosítása céljából az alábbi munkakörbe keresünk szakembereket:

LAKATOS

Feladatok

  • Fém alkatrészek vágása, csiszolása, egyengetése, horpasztása, felújítási munkálatok elvégzése az adott területnek megfelelően, a gyártási műveleti utasítások, rajzok és tervek szerint, a meghatározott tűréshatáron belül
  • A szerelési dokumentációk elkészítése
  • Az elkészült munkadarabok méretének mérőeszközökkel történő ellenőrzése

Elvárások

  • Fémipari gyakorlati jártasság
  • 3 műszakos munkarend vállalása

Amit megbízónk nyújt

  • Magas alapjövedelem
  • Ingyenes szálláslehetőség
  • Műszakpótlék, túlórapótlék
  • Cafeteria
  • Bejárás támogatás
  • Céges buszjárat
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Tiszta, kulturált munkakörnyezet
  • Fejlődési lehetőség

A munkavégzés helye

Kelet-Pest megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: LAKATOS, Kelet-Pest megye

Elérhetőségi adatok

Kapcsolattartó: Nagy Judit
Nyilvántartási szám: 20158-1/2009-5100-678
Helyek Pest
Kategória Gyártás / Termelés
Aktiválás időpontja 2019.12.07.
Iratkozzon fel állásértesítőre