Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Lakatos

  • Viessmann Technika Dombóvár Kft.
  • Dombóvár, Tolna
  • A hirdetés 65 napja lejárt

A VIESSMANN vállalatcsoport, mely nemzetközi szinten vezető szerepet tölt be a fűtéstechnikai rendszerek gyártása terén, magyarországi gyárának 300 fős szakmai csapatába munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Lakatos

Főbb feladatai lesznek:

  • Fémszerkezet - lakatos feladatok elvégzése;
  • Önálló munkavégzés rajzok alapján;
  • Kazánok alkatrészeinek előkészítése, kazánok összeállítása hegesztéshez;
  • Hegesztés - előkészítési műveletek elvégzése;
  • Munka és tűzvédelmi előírások betartása.

Amit elvárunk Öntől:

  • Szakirányú végzettség;
  • Rajzolvasási készségek;
  • 2 műszakos munkarend vállalása.

Mit biztosítunk az Ön számára?

  • A szakmai felkészültséggel arányos kiemelt bérezés;
  • Előrelépési lehetőség;
  • Munkába járás támogatása, buszjárat biztosítása;
  • Hosszú távú célokkal rendelkező, folyamatosan fejlődő, biztos hátterű munkahely;
  • Kiemelkedő képzési lehetőségek.

Munkavégzés helye: Dombóvár

Ha úgy érzi, szeretne csapatunk tagja lenni – kérem, küldje el szakmai önéletrajzát.

Helyek Dombóvár
Tolna
Kategória Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka > Karbantartó, Karosszéria lakatos, fényező, Szerelő
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.10.21.
Iratkozzon fel állásértesítőre