Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Lakatos

Lakatos

Human Centrum Kft.
Régió: Veresegyház

Hozzáadva: 2019.12.03.
Jelentkezési határidő: 2019.12.08.

Lakatos

Partnerünk az alábbi tevékenységeket látja el Budapest melletti telephelyén: ipari gázturbinák összeszerelése, turbina-alkatrészek gyártása és felújítása, gázmotoros konténer összeszerelése, tartalékalkatrész-kereskedelem.

Feladatok:

  • Fémmegmunkálás: vágás, sorjázás, csiszolás, gravírozás, horpasztás, kézi mérés
  • Munkadarab ellenőrzése és a folyamatok figyelemmel kísérése
  • Lakatos munkához kapcsolódó minimális adminisztráció

Elvárások:

  • Szakmunkás bizonyítvány vagy befejezett 8 általános iskolai tanulmányok fémipari tapasztalattal

Amit kínálunk

  • Alapbér + cafeteria a belépés napjától + műszakpótlék: délutáni 30%, éjszakai: 40% + túlóra pótlék: hétközi 50%, hétvégi 100%
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Kedvezményes meleg étkezés (590 Ft / adag)
  • Egészség-, élet-, és balesetbiztosítás
  • Ingyenes céges buszjárat (Budapest - Pest megye - Heves megye) vagy utazási költségtérítés

  • Kérjük töltse ki a lenti rövid űrlapot, majd csatolja az önéletrajzát. A megadott elérhetőségeken munkatársaink keresni fogják!

Helyek Veresegyház
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Aktiválás időpontja 2019.11.17.
Iratkozzon fel állásértesítőre