Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Lakatos

Lakatos

Leadec Kft.
Régió: Győr, Győr-Moson-Sopron

Hozzáadva: 2019.12.25.
Jelentkezési határidő: 2019.11.13.

A több mint 50 éves szakmai tapasztalattal rendelkező, és világszerte mintegy 20.000 munkavállalót foglalkoztató Leadec a legjelentősebb autóipari nagyvállalatok folyamatainak (műszaki és infrastrukturális épületüzemeltetés, karbantartás, elektromos rendszerek kivitelezése, központi energiabiztosítás) ellátásához, fejlesztéséhez nyújt hosszútávon megbízható támogatást, innovatív megoldásokat, melyet a magasan képzett munkatársak elkötelezettsége és megbízható teljesítménye biztosít partnereinknek.

Győri csapatunk bővítéséhez az alábbi munkakörbe munkatársakat keresünk:

Lakatos

Feladatok, felelősségi körök:

  • Karbantartási és hibaelhárítási feladatok elvégzése és dokumentálása az alábbi területeken:
  • Csővezeték rendszerek,
  • Szociális épületcsoportok berendezései
  • Hidegvízes rendszerű klíma berendezések
  • Légtechnikai berendezések
  • Ipari kapuk

Munkatársainknak, amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási rendszert, választható béren kívüli juttatásokat
  • Multinacionális hátteret
  • Képzési lehetőségek biztosítását a szakmai fejlődés támogatására
  • Számítható, tervezhető munkarendetet

Feltételek a pozíció betöltéséhez:

  • Szakmunkás végzettség (géplakatos)
  • Karbantartási területen szerzett legalább 2-3 éves tapasztalat
  • Nyitottság az új technológiák megismerése, elsajátítása iránt
  • Megbízhatóság, pontos munkavégzés
  • 2 műszakos munkarend vállalása

Előny

  • Német nyelvtudás előnyt jelent
  • „B” kategóriás jogosítvány előnyt jelent

Munkavégzés helye: Győr

Pályázati anyagát (magyar nyelvű önéletrajz) a pozíció megjelölésével várjuk.

Helyek Győr
Győr-Moson-Sopron
Kategória Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka > Gépszerelő, Karbantartó, Karosszéria lakatos, fényező, Szerelő, Víz- gáz- fűtésszerelő
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.10.15.
Iratkozzon fel állásértesítőre