Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Lakatos

  • My HR Team Személyzeti Szolgáltató Kft.
  • Miskolc, Borsod-Abaúj-Zemplén
  • A hirdetés 9 napja lejárt

Miskolc és környéki álláslehetőségeket kínálunk különböző területeken.
Személyzeti szolgáltatóként célunk, hogy segítsük a helyi vállalatok és leendő munkavállalóik egymásra találását.

Fémipari alkatrészeket gyártó partnerünk megbízásából bővülő csapatukba keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Lakatos

Feladatok:

  • Fémszerkezetek összeállítása,
  • Gépkezelési feladatok ellátása,
  • Gyártócsarnokon belüli munkavégzés,
  • Együttműködés munkatársakkal, felettesekkel,
  • Munkabiztonsági előírások betartása,
  • Munkaeszközök gondos kezelése, rend megőrzése, fenntartása,
  • Minőségi, precíz munkavégzés.

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség,
  • 2-3 év szakmai tapasztalat,
  • Egy, ill. két műszakos munkarend vállalása,
  • Minőségi munka iránti igény, precizitás.

Amit kínálunk:

  • Korrekt bérezés,
  • Tiszta, rendezett munkakörnyezet, kulturált munkahelyi légkör.

Munkavégzés helye: Miskolc.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük az Adatkezelési Szabályzatunk (Link megjelenítése) elolvasása és elfogadása után küldje el fényképes önéletrajzát a pozíció megjelölésével. Önéletrajzának elküldésével hozzájárul, hogy az Ön által megadott adatait - Adatkezelési Szabályzatunknak megfelelően – kezeljük és megbízó partnereink részére továbbítsuk.

Helyek Miskolc
Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka > Gépszerelő, Karbantartó, Karosszéria lakatos, fényező, Szerelő
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.10.11.
Iratkozzon fel állásértesítőre