Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Lakatos

  • FER 3331 Kft.
  • Borsod-Abaúj-Zemplén, Miskolc
  • A hirdetés 11 napja lejárt

Közmű-, mély- és útépítéssel több, mint 20 éve foglalkozó cégünk

Lakatos

pozícióba megbízható munkatársat keres.

Követelmények:

  • Lakatos végzettség, csőszerelésben és hegesztésben is megfelelő tapasztalat.
  • Legalább kétéves gyakorlati tapasztalat hasonló munkakörben.

Elvégzendő feladatok:

  • Különböző építőipari projektekhez tartozó csővezetékek, lemezek lakatosmunkái. (Távhővezeték építés, különböző szerelvényaknák szerelése stb.)
  • Hegesztő kollegák munkájának segítése, előkészítése.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés.
  • Céges telefon.
  • Szakmai fejlődés és előrelépés lehetősége.
  • Egyéb juttatások /bejárás támogatása, cafeteria/

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, várjuk jelentkezését.

Telefon: 0646/ 508 306 vagy 0630/ 43 689 11

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Miskolc
Kategória Építés / Ingatlan
Szakmunka / fizikai munka > Hegesztő, lángvágó, Karosszéria lakatos, fényező, Szerelő, Víz- gáz- fűtésszerelő
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.10.09.
Iratkozzon fel állásértesítőre