Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Lakatos

  • Az álláshirdetés ma lejár

A BAUER Magyarország Speciális Mélyépítő Kft. a német BAUER Spezialtiefbau GmbH. leányvállalata, amely világszerte vezető szerepet tölt be a mélyalapozási technológiák alkalmazásában, illetve a munkagépek gyártásában. Magyarországon több mint 29 éve speciális mélyépítéssel foglalkozó, stabil működésű építőipari cég keres munkatársakat az alábbi munkakörbe:

Lakatost.

Feladatok:

  • speciális mélyépítő szerszámok javító hegesztési munkálatai
  • acél szerkezetek összeállítása, helyszíni felméréssel
  • betonacél armatúrák szerelvényeinek építési helyszínen történő behelyezése, hegesztése

Elvárások:

  • lakatos, hegesztő végzettség
  • önálló munkavégzés
  • rajz alapján történő munkavégzés
  • lakatos – hegesztő munkakörben szerzett minimum 1 éves tapasztalat

További elvárások:

  • feddhetetlen életút
  • józan élet
  • rugalmasság (munkavégzés helyszíne)
  • nagy munkabírás, szorgalom
  • kollegiális hozzáállás

Előnyt jelent:

  • B kategóriás jogosítvány
  • mélyépítési területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • biztos állás nagy múltú, stabil német anyavállalatú építőipari cégnél
  • biztos anyagiak, hivatalosan bejelentett munkaviszony
  • folyamatos oktatások és továbbképzések,
  • családias környezet, csapatépítő tréningek

Munkavégzés helyszíne: Budapesti székhely mellett a munkavégzés helyszíne változó

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát. Levelében ne felejtsen el hivatkozni a betöltendő munkakörre!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Építés / Ingatlan
Szakmunka / fizikai munka > Hegesztő, lángvágó, Karosszéria lakatos, fényező
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.05.20.
Iratkozzon fel állásértesítőre