Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Lakatos

  • Vasútvill Kft.
  • Budapest, Pest
  • A hirdetés 4 napja lejárt

A Vasútvill. Kft vasúti felsővezeték építéssel, rekonstrukciós munkákkal foglalkozó vasúti társaság munkatársat keres

Lakatos

munkakörbe.

Szakmai tapasztalattal rendelkező nagyrészt TMK jellegű munkák végzésére keresünk lakatos végzettséggel rendelkező munkatársat. (különböző gépek, berendezések javítása, karbantartása, lemezmunkák stb.) Előnyt jelent érvényes hegesztői vizsga, B kategóriás jogosítvány.

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú stabil munkalehetőség
  • Rendezett munkakörnyezet
  • Családias, jó hangulatú légkör
  • Biztos, kiszámítható jövedelem, valamint készenléti- és túlórapótlék
  • Egyénre szabható cafetéria csomag

Munkavégzés helye:

  • Budapest, Jászberényi út 90.; és kivonuláskor az egész ország vasútvonalai

Telefonon érdeklődni a +36 (30) 579-95-85 számon lehet.

Várjuk önéletrajzát.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka > Karbantartó, Karosszéria lakatos, fényező, Szerelő
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.05.16.
Iratkozzon fel állásértesítőre