Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Lakatos

Lakatos

Régió: Gödöllő

Hozzáadva: 2018.11.18.
Jelentkezési határidő: 2018.11.08.

Honvédségi és haditechnikai járművek gyártásával foglalkozó partnercégünk számára keresünk munkatársakat, ingyenes szállással.

Lakatos pozícióra

A pozíció betöltéséhez szükséges végzettség:

  • Lakatos
  • Épület-és szerkezetlakatos
  • Karosszérialakatos

Munkavégzés helyszíne: Gödöllő

Feladatok

  • Honvédségi járművek teljes körű javítása, karbantartása,
  • Harcászati eszközök gyártása,
  • Haditechnikai eszközök műszaki állapotának felmérése

Elvárások

  • Önálló munkavégzés,
  • Alkalmazkodóképesség, pontosság, precizitás

Juttatások

  • Gyakorlattól, tapasztalattól függően az alapbér nettó 170.000-226.000 Ft/ hó
  • Ingyenes szálláslehetőség internettel ellátott, egy-maximum kétágyas szobáinkban
  • Havonta kétszer, ingyenes hazautazás
  • 100 %-os utazási támogatás (tömegközlekedés és autó esetén is)
  • Hosszú távú stabil munkahely
  • Azonnali munkakezdés

Munkaidő:

  • Hétfőtől – Csütörtökig napi 8,5 óra, munkakezdés reggel 07:00 óra
    Pénteken 6 órás rövidített műszak

Adatkezelési szám: NAIH-106075/2016

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát az stj1800595@starjobs.hrszoftver.hu e-mail címre, a betölteni kívánt munkakör megjelölésével, vagy hívja a +3620/269-6319-es telefonszámot.

Kategória Gyártás / Termelés, Szakmunka / fizikai munka
Régió Gödöllő
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -
Iratkozzon fel állásértesítőre