www.cvonline.hu

Lakatos

  • A hirdetés 586 napja lejárt

APEX Kft. keres munkatársakat

lakatos

munkakörbe, dinamikusan fejlődő Veresegyházi céghez, több műszakos munkarendbe.

Főbb feladatok, munkák:

  • Ipari gázturbinák ciklusidő utáni felújítási munkálatai
  • Fém vágási és csiszolási munkák
  • Egyengetés, horpasztás
  • Hegesztés utáni eredeti méretre csiszolás
  • Homokszórás
  • Munkadarab méreteinek ellenőrzése, mérőeszközökkel

Elvárások:

  • Szakmunkás bizonyítvány (lakatos, karosszéria lakatos)
  • Minimum 2 éves gyakorlata van szakterületén
  • Alapfokú számítástechnikai ismeretek

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés és juttatások (műszakpótlékok-du 30%, éj 40 %)
  • Túlórázási lehetőség (túlóra pótlékokkal)
  • Kedvezményes napi meleg-étkezési lehetőség
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Kedvezményes étkeztetés helyben
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Útiköltség támogatás (vállalati buszok, benzin támogatás, hétvégi hazautazás)
  • Sportolási lehetőség
  • 24 órás orvosi szolgálat a telephelyen

Apex Kt.:
Közel három évtizede fennálló stabil, magyar cég, fő tevékenységünk a munkaerő-kölcsönzés, melyet az ország egész területéről sikeresen végzünk.
Jelentkezni részletes szakmai önéletrajzzal lehet, melyet az alábbi e-mail címre várunk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő