Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

LAKATOS (Rozsdamentes anyagok) - INTS/15/18

INT-Solution Üzleti Tanácsadó Kft.
Régió: Budapest, Vecsés

Hozzáadva: 2019.03.22.
Jelentkezési határidő: 2019.04.05.

LAKATOS pozíció - INTS/15/18

(Vecsés)

Milyen feladatok várnak Rád?

  • Rozsdamentes alkatrészek, lemez megmunkálása
  • Önálló munkavégzés tervrajz alapján

Mi szükséges a feladatok ellátásához?

  • Minimum 1-2 éves szakmai tapasztalat
  • Fémmegmunkálásban szerzett gyakorlat
  • Láng- és ívhegesztési (CO) ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány

Amit ajánlunk:

  • Egy műszakos munkavégzés
  • Akár nettó 2.000 Ft/órabér (tapasztalattól függően)
  • Színvonalas munkakörnyezet, családias, vidám légkör
  • Szakmai fejlődési lehetősége, változatos munkakör

Munkavégzés helye:

  • Vecsés

 AZ INT-Solution Kft. Munkaerő-közvetítési nyilvántartási száma: XVI-M-001/3777-2/2013

Helyek Budapest
Vecsés
Kategória Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka > Hegesztő, lángvágó, Karosszéria lakatos, fényező
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Minimum bruttó fizetés 350000
Aktiválás időpontja 2019.03.06.
Iratkozzon fel állásértesítőre