Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Lakatos (m/v)

  • Schnellkraft Personalmanagement GmbH
  • Németország, Külföld
  • A hirdetés 82 napja lejárt

Németországi munkavégzésre keresünk lakatos szakembereket

Feladatok:

  • Légtechnikai rendszerek és légtechnikai alkatrészek szét- és összeszerelése
  • Meglévő légtechnikai rendszerek karbantartása, javítása

Profil:

  • Szakmai tapasztalat és fémipari ismeretek
  • Elvárás a kézi- és gépiszerszámok magabiztos precíz használata és ismerete
  • Szerelési készség
  • Jogosítvány és saját autó előnyt jelent, de nem feltétel

Amit kínálunk:

  • Nettó 2.000 – 2.500 € havi munkabér
  • Szállás keresése és költségének átvállalása (saját szállás esetén lakhatási támogatás)
  • Jó szociális feltételek, karácsonyi és szabadság-pénz, szakpótlék
  • Munkaruhát biztosítunk
  • Ügyintézés és segítségnyújtás magyar nyelvű kapcsolattartókon keresztül

Amennyiben Ön az alábbiakban felsorolt elvárásoknak megfelel, kérjük vegye fel velünk a kapcsolatot. Várjuk a fényképes szakmai önéletrajzokat, illetve az esetleges kérdéseit telefonon is felteheti a +491735364515-ös számon, munkanapokon 7:30 – 16:30-ig.

Cégünkről az alábbi oldalon talál további információkat: Link megjelenítése

Helyek Németország
Külföld
Kategória Gyártás / Termelés
Külföldi munka
Szakmunka / fizikai munka > Karbantartó, Karosszéria lakatos, fényező, Szerelő
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.10.02.
Iratkozzon fel állásértesítőre