Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu
Lakatos - INTS/9/208

Nyírtelki partnercégünk számára munkatársat keresünk

Lakatos

pozícióba

Ref.: INTS/9/208

Feladatok:

  • Fémszerkezetek hegesztés előtti összeállítása
  • Szerelési feladatok
  • Alkatrészek elkészítése

Elvárások:

  • Műszaki rajzok ismerete, jó rajzolvasási készség
  • Lakatos végzettség.

Amit biztosítunk:

  • Határozatlan szerződés, 2 műszakos munkarend
  • Havi prémium.
  • Cafeteria
  • Munkába járási támogatás

JELENTKEZNI AZ ALÁBBI (Jelentkezés) GOMBRA KATTINTVA, A KARRIEROLDALUNKON LEHETSÉGES!

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: XVI-M-001/3773-3/2013
Munkaerő-közvetítési nyilvántartási szám: XVI-M-001/3777-2/2013
Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Nyírtelek
Kategória Betanított / Fizikai / Segédmunka > Gyári munkás
Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka > Gépszerelő, Szerelő
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.10.15.
Iratkozzon fel állásértesítőre