Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

Lakatos (hegesztői tapasztalattal) azonnali kezdéssel- Németország

Régió: Külföld

PBS International Kft.
Hozzáadva: 2018.12.03.
Hirdetés azonosító: 1770426

Ország:

Németország (+49)

A pozíció leírása:

Hegesztésben és rajzolvasásban is jártas lakatos szakembereket keresünk németországi megbízónk részére.

Feladatkör, felelősségek:

• A munkavégzés kiküldetéssel (magyar bejelentéssel) történik.

• Munkavégzés helye: Biberach (Ulm közelében, Baden-Württemberg tartományban)

• Munkakezdés: Ideális esetben azonnali kezdéssel

• Munkabér: bruttó 20 euró / óra

• Szállást biztosítanak, melynek költségét a dolgozó fizeti, ez napi 10 euró, az ott töltött napok után

A munkakör betöltéséhez
szükséges tapasztalat,
végzettség:

Elvárások:

• tapasztalt lakatos szakember, aki hegesztésben is jártas

• rajzismeret

• német nyelv ismerete előny, de nem kizáró ok, mivel van magyar nyelvű csoportvezető

Előny:

• B kategóriás jogosítvány

A megbízó cég profilja:

Megbízónk egy közepes méretű gépipari vállalat Németországban, mely acélszerkezetek gyártásával foglalkozik.

Egyéb:

Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához. Amennyiben még nem tekintette meg, kérjük, olvassa el részletesen adatvédelmi tájékoztatónkat az alábbi linken: Link megjelenítése Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást

Helyek Külföld
Kategória Külföldi munka
Szakmunka / fizikai munka
Aktiválás időpontja 2018.12.03.
Iratkozzon fel állásértesítőre