www.cvonline.hu

Lakatos - Hajdúböszörmény

  • A hirdetés 78 napja lejárt

Szívesen dolgozna az ország egyik vezető sajtgyártójánál?
Amennyiben megfelel az elvárásoknak, ne habozzon!
Jelentkezzen a megadott elérhetőségen!

Új munkatársakat keresünk

Lakatos

munkakörbe
hajdúböszörményi
üzemünkbe

Feladatok:

  • Fémlemez előkészítése, vágás és átalakítás céljából
  • Vas- és fémszerkezetek, lemezek, idomprofilok darabolása, a darabolt anyagok összeillesztése, csavarozása, anyagok hajlítása, formálása, alakítása;
  • Gépek és berendezések rendeltetésszerű üzemképes állapotának biztosítása, váratlan meghibásodások okainak feltárása, elhárítása, illetve felújítási munkák végzése

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség.
  • Precizitás, megbízhatóság, döntésképesség
  • Két műszakos (2*8 órás) munkarend és készenlét vállalása
  • Önálló munkavégzésre való alkalmasság

Ajánlatunk:

  • Stabil vállalati háttér
  • Felelősségteljes munka, és ezzel együtt járó hosszú távú munkalehetőség egy sikeres és gyorsan növekvő vállalatnál
  • Kiemelkedő bérezés, béren kívüli juttatás, dolgozói biztosítás, bejárási támogatás, év végi jutalom

Jelentkezni lehet fényképes önéletrajz beküldésével és a pozíció megjelölésével.

Helyek Hajdúböszörmény
Hajdú-Bihar
Kategória Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka > Egyéb szakmunkás állás, Gépszerelő, Karosszéria lakatos, fényező
Betanított / Fizikai / Segédmunka > Gyári munkás
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.02.05.