Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Laborvezető

  • Kőröstej Kft.
  • Barcs, Somogy
  • A hirdetés 18 napja lejárt

Megemelt bérek, bővülő juttatások!

Szeretne az ország egyik legnagyobb sajtgyártójánál dolgozni? Szívesen lenne részese a kedvelt Hajdú sajtok sikereinek? Kiszámítható, hosszú távú munkát keres motiváló juttatási csomaggal?

Ha válasza „igen”, akkor jelentkezzen a

Kőröstej Kft. barcsi gyártóüzemébe!

Növekedésünk támogatásához keresünk új munkatársat

LABORVEZETŐ

munkakörbe.

Új kollégánk feladata lesz:

  • Biztosítja a vállalatnál működő minőségbiztosítási rendszer (HACCP, IFS) betartását és működését.
  • Hatékonyan gazdálkodik a labor erőforrásaival (pl. alapanyag, munkaerő).
  • Folyamatosan nyomonköveti a gyártási folyamatokat a megfelelő minőség biztosítása érdekében, a nyersanyag átvételtől kezdve a késztermék vizsgálatáig.
  • Ellenőrzi az elkészült termékek minőségét, a minőségi-, törvényi-, és technológiai szabályok betartása mellett.
  • Segíti a felkészülést a belső és külső auditokra.
  • Elvégezteti a megfelelő laborvizsgálatokat, kiszűri a nem megfelelőségeket, feltárja ezek okait.
  • Vezeti az előírt nyilvántartásokat, dokumentumokat, biztosítja ezek nyomonkövethetőségét.
  • Kivizsgálja a reklamációkat, megteszi a szükséges javító intézkedéseket, támogatja a megelőző tevékenységeket.

Amit várunk:

  • Felsőfokú vegyész végzettség
  • Minőségügyi szabványok, jogszabályok naprakész ismerete
  • Többéves élelmiszeripari termék előállító üzemben szerzett szakirányú tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Analitikus gondolkodásmód
  • Csapatjátékos attitűd
  • Pontos, precíz, önálló, megbízható munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Felelősségteljes munka, és ezzel együtt járó lehetőség egy sikeres és gyorsan növekvő vállalatnál
  • Szakmai kihívások, folyamatos fejlődési lehetőség
  • Versenyképes jövedelem és juttatások
  • Béren kívüli juttatás 264.000 Ft/év
  • Határozatlan idejű munkaszerződés, biztos, stabil, hosszútávú bejelentett munkahely
  • Egyéb juttatások: dolgozói sajtcsomag, dolgozói biztosítás, munkaruha biztosítása, iskolakezdési támogatás, telekommunikációs és banki szolgáltatásokra dolgozói kedvezmények, teljesítmény bónusz, törzsgárda jutalom
  • Ingyenes céges buszjárat vagy bejárási támogatás (busszal és autóval egyaránt, kilométer korlát nélkül)
  • Szívesen dolgozna együtt ismerőseivel? Mi megjutalmazzuk ezért! Dolgozói ajánlói program keretében akár 100.000 Ft-os jutalom illeti meg az ajánló munkavállalót
  • Azonnali munkakezdési lehetőség!

Munkavégzés helye: 7570 Barcs, Mészégető u. – korábban Dráva Tej üzeme

Jelentkezni lehet fényképes önéletrajz beküldésével.

Helyek Barcs
Somogy
Kategória Gyártás / Termelés > Minőségbiztosítási menedzser, Minőségbiztosító, Termelésért felelős mérnök
Mérnök / Műszaki > Mérnök, Minőségbiztosítási mérnök, Vegyészmérnök
Tudomány / Kutatás, fejlesztés > Tudományos munkatárs, Vegyész
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.09.25.
Iratkozzon fel állásértesítőre