Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Laborvezető - Pápa környéke

Man at Work Kft.
Régió: Pápa, Veszprém

Hozzáadva: 2019.02.14.
Jelentkezési határidő: 2019.03.04.

Feladatok:

  • A mérőberendezést felügyelő és mérőeszköz felügyelő munkájának irányítása
  • A mérőeszközök nyilvántartásával és pontosságellenőrzésével kapcsolatos feladatok elvégzése
  • A mérőeszközök nyilvántartásához tartozó dokumentum kezelés és feljegyzések kezelése
  • Minőségbiztosítási rendszerkövetelmények betartatása
  • Hibás termék kezelése, nyomonkövetése
  • Mérőszobának és laborok munkájának koordinálása
  • Riportolás a minőségügyi vezető részére
  • Csoportvezetői feladatok ellátása és beszámolási kötelezettség a minőségügyi vezető felé
  • ERP-ban lévő ellenőrzési tervek karbantartása

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség, felsőfokú végzettség előny
  • Vezetői tapasztalat
  • Aktív angol nyelvtudás szóban és írásban
  • 2 év releváns területen szerzett tapasztalat előny
  • PC-DMIS szoftverismeret előny

A munkáltató ajánlata:

  • Kiemelkedő juttatási csomag
  • Albérlet és törvényen felüli bejárás támogatás
  • Felelősségteljes, önálló munka, összetett feladatok
  • Innovatív munkakörnyezet
  • Folyamatos fejlődési lehetőség

A munkavégzés helye:

Pápa környéke

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a „Jelentkezem” gombon keresztül!

A részletekről érdeklődni lehet Joó Teodóránál a +36 20 339 62 50-es mobilszámon!

Helyek Pápa
Veszprém
Kategória Gyártás / Termelés > Minőségbiztosítási menedzser
Mérnök / Műszaki > Minőségbiztosítási mérnök, Vegyészmérnök
Tudomány / Kutatás, fejlesztés > Tudományos munkatárs, Vegyész
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.01.02.
Iratkozzon fel állásértesítőre