Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Labormérnök

  • Az álláshirdetés tegnap lett frissítve

Az Ecomissio Kft. magyar tulajdonban lévő, a magyarországi hulladékpiac egyik jelentős szereplője, Tiszaújvárosban vagy környékén lakó kollégát keres a következő munkakörbe:

Labormérnök

Feladatok:

  • a laborban felügyeli, koordinálja a labortechnikus munkáját, szükség esetén elvégzi
    • a hulladék minták alapanalízisét (pH, égéshő, halogén és kén tartalom)
    • az üzemi vízminták ellenőrzését (pH, vezetőképesség, vastartalom)
    • a csapadékvíz ellenőrzését (pH, KOI, ólom, foszfát)
    • a salak és pernyeminták izzítási veszteség vizsgálatát
  • laboratóriumi és helyszíni minősítő vizsgálatok végzése, dokumentálása
  • koordinálja, irányítja a hulladékelőkészítők munkáját
  • felügyeli a minta és vegyszer tárolót
  • kereskedelmi tevékenység és az égetés technológiájának szakmai támogatása
  • megsemmisítésre váró hulladékok feldolgozására javaslatot tesz, módszereket dolgoz ki és azokat irányítja
  • felelős a hozzá tartózó terület rend, tisztaság fenntartásáért

Elvárások:

  • vegyész, vegyészmérnöki, anyagmérnöki vagy vegyésztechnikus végzettség
  • magas fokú szakmai önállóság
  • rugalmasság, pontosság, igényesség
  • szakmai elhivatottság
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret

Előnyt jelent:

  • hulladékgazdálkodás területen szerzett tapasztalat
  • laborban szerzett tapasztalat
  • ADR tanácsadói végzettség
  • tűzvédelmi szakvizsga bizonyítvány
  • targoncavezetői jogosítvány

Jelentkezni a 3581 Tiszaújváros, Pf. 11. postacímre, vagy elektronikus úton küldött fényképes önéletrajzzal lehet a pozíció megjelölésével. Kérjük, pályázatában feltüntetni szíveskedjen a munkakör betöltésének várható kezdési időpontját és nettó bérigényét. Személyes adatait adott pozíció betöltéséig kezeljük. Önéletrajzának esetleges további felhasználásáról nyilatkozzon!

Helyek Tiszaújváros
Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Gyógyszeripar / Vegyipar
Mérnök / Műszaki > Vegyészmérnök
Tudomány / Kutatás, fejlesztés > Tudományos munkatárs, Vegyész
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.08.02.
Iratkozzon fel állásértesítőre