www.cvonline.hu

Labormérnök

  • A hirdetés 507 napja lejárt

Az

Ecomissio Kft.

magyar tulajdonban lévő, a magyarországi hulladékpiac egyik jelentős szereplője, Tiszaújvárosban vagy környékén lakó munkatársat keres a következő munkakörbe:

Labormérnök

Feladatok:

  • a laborban felügyeli, koordinálja a labor technikus munkáját, szükség esetén elvégzi
    • a hulladék minták alapanalízisét (pH, égéshő, halogén és kén tartalom)
    • az üzemi vízminták ellenőrzését (pH, vezetőképesség, vastartalom)
    • a csapadékvíz ellenőrzését (pH, KOI, ólom, foszfát)
    • a salak és pernyeminták izzítási veszteség vizsgálatát
  • koordinálja, irányítja a laborvegyszer és növény védőszer hulladékok kézi kiszerelését
  • nyilvántartást vezet az elvégzett munkákról
  • felügyeli a minta és vegyszer tárolót
  • kereskedelmi tevékenység és az égetés technológiájának szakmai támogatása
  • „problémás” hulladékok feldolgozására javaslatot tesz, módszereket dolgoz ki és azokat irányítja
  • felelős a hozzá tartózó terület rend, tisztaság fenntartásáért

Elvárások:

  • vegyésztechnikus vagy vegyész végzettség
  • minimum 3 éves laborban szerzett tapasztalat

Előnyt jelent:

  • hulladékgazdálkodás területen szerzett tapasztalat
  • ADR tanácsadói végzettség
  • tűzvédelmi szakvizsga bizonyítvány
  • targoncavezetői jogosítvány

Jelentkezni 2016. augusztus 26-ig a 3581 Tiszaújváros, Pf. 11. postacímre, vagy a lenti e-mail címre küldött önéletrajzzal lehet.