Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

LABORATÓRIUMVEZETŐ

  • Company_icon Vasivíz Zrt
  • Location_icon Szombathely, Vas
  • A hirdetés 118 napja lejárt

VASIVÍZ Vas megyei Víz- és Csatornamű Zártkörűen Működő Részvénytársaság új munkatársat keres az alábbi munkakörbe

Főbb feladatok:

  • az akkreditált laboratórium munkájának szervezése, irányítása
  • részvénytársaság által üzemeltetett létesítmények rendszeres vízminőségi ellenőrzésének, az ivóvizek, szennyvizek és fürdővizek mintavételének, laboratóriumi vizsgálatának és az eredmények minősítésének irányítása
  • a vízminőségi eredmények értékelése, részvétel az üzemeltetési módosítások, fejlesztések előkészítésében, folyamatos együttműködés az üzemeltetéssel és a technológiával
  • közreműködés a bejelentett vízminőségi panaszok kivizsgálásában és megszüntetésében
  • az üzemek által kibocsátott szennyvizek mintavételének, vizsgálatának, az eredmények értékelésének irányítása, felügyelete
  • a laboratórium műszerezettségének és az analitikai módszerek folyamatos felügyelete és fejlesztése
  • a labor szabad kapacitásának megrendeléses munkákkal történő kitöltése
  • napi kapcsolattartás a hatóságokkal
  • munkatársak munkájának irányítása, szakmai felügyelete és továbbképzésük szervezése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • vegyész MSc, vegyészmérnök MSc végzettség
  • 5-10 év laboratóriumi gyakorlat
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (WORD, EXCEL)
  • vezetői képességek
  • B típusú jogosítvány
  • megbízhatóság, terhelhetőség
  • jó kommunikációképesség
  • pontosság

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • vezetői gyakorlat
  • közműszolgáltatónál szerzett szakmai tapasztalat

Egyéb információk:

  • versenyképes fizetés
  • egyéb juttatások: cafeteria, útiköltség-térítés
  • munkakezdés: 2018. augusztus / szeptember

Munkavégzés helye: Szombathely, Újvilág utca

Jelentkezés módja: a Jelentkezés gombra kattintva

Helyek Szombathely
Vas
Kategória Gyártás / Termelés > Minőségbiztosítási ellenőr
Mérnök / Műszaki > Vegyészmérnök
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Tudomány / Kutatás, fejlesztés > Vegyész
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.07.18.
Iratkozzon fel állásértesítőre