Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Laboratóriumi technikus

  • WESSLING Hungary Kft.
  • IV. kerület, Budapest, Pest
  • A hirdetés 18 napja lejárt

A WESSLING laboratóriumi hálózat, analízisek, és szakértői szolgáltatások széles spektrumát kínálja szerte Európában, melynek magyarországi tagja több mint 25 éve megbízhatóan szolgáltat a hazai piacon. A WESSLING Hungary Kft. Élelmiszerbiztonsági üzletágába (Analitikai osztály) az alábbi pozícióra keres munkatársat határozatlan időtartamra:

laboratóriumi technikus

Feladatok:

  • élelmiszer-és takarmány analitikai vizsgálatok végzése
  • minta-előkészítés műszeres analitikai vizsgálathoz
  • mérési sorozatok indítása, futtatása

Követelmények (tudás):

  • általános vegyésztechnikus, vagy élelmiszeranalitikai technikus

Elvárt kompetenciák:

  • együttműködés
  • eredményorientáltság
  • rugalmasság
  • elhivatottság
  • precízség, pontosság

Előnyök:

  • műszeres analitikai mintaelőkészítés területén szerzett tapasztalat
  • angol nyelvtudás
  • Microsoft Office ismeretek

Amit kínálunk:

  • modern munkakörnyezet
  • cafetéria juttatás
  • szakmai fejlődés támogatása
  • stabil vállalati háttér, hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye: 1045 Budapest, Anonymus u. 6.

Munkaidő/munkarend: rugalmas, törzsidő 10.00-től 14.00-ig

Jelentkezési határidő: 2019. június 6.

Jelentkezni lehet magyar nyelvű, fényképes szakmai önéletrajzzal, a bruttó bérigény megjelölésével, valamint motivációs levéllel elküldve.

Adatkezelési tájékoztató

Amennyiben pályázatával megkeresi Társaságunkat, úgy a szakmai önéletrajzba, illetve a motivációs levélbe foglalt személyes adatait a WESSLING Hungary Kft. az Ön kifejezett hozzájárulása alapján, szigorúan célhoz kötötten kezeli, azt a WESSLING magyarországi cégcsoport tagjain kívül harmadik személy részére az adatkezelés időtartama alatt nem adja át. Az adatkezelés az Ön hozzájárulásának kifejezett visszavonásával, illetve a pályázati eljárást követően anélkül is automatikusan lezárul. A beérkező önéletrajz és motivációs levél törlésére a tárgyévet követő év március 01. és május 31. napjai közötti időpontban, külön felhívás hiányában is sor kerül.

Helyek IV. kerület
Budapest
Pest
Kategória Gyártás / Termelés > Ipari laborasszisztens, Munkavédelmi szakértő
Szakmunka / fizikai munka > Technikus
Tudomány / Kutatás, fejlesztés > Laboratóriumi asszisztens, Vegyész
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.05.06.
Iratkozzon fel állásértesítőre