Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Laboratóriumi technikus vagy vegyésztechnikus

  • Ez az álláshirdetés 4 napon belül lejár

kollégákat keresünk, olajipari vizsgálatok elvégzésére

Hollandiába

Feladatok:

  • Szükséges vizsgálati paraméterek szerint minták előkészítésének, a minták mérésének és értékelésének időben történő elvégzése, koordinálása, dokumentálása (HPLC / GC / AAS / Titration / gravimetry / various distillation techniques / ICP, XRF / UVF, GC, UV / IR) fizikai és kémiai elemzések elvégzése
  • Az alábbi vizsgálatokat kell elvégezni, némi betanulás után: Density D4052; Viscosity D445; Sulphur D4294 / D5453; RVP D5191

Elvárások:

  • Releváns olajipari / petrolkémiai tapasztalat (pl: nyersolaj, kőolaj stb.)
  • Műszaki terminológiai tapasztalatok német / angol nyelven
  • Olajipari, laboratóriumi területen szerzett tapasztalat előny

Amit mi kínálunk:

  • Hosszútávú munkalehetőséget, ha megbízható vagy szakmailag és emberileg
  • Hollandiában koordinátorok segítenek a helyi ügyintézésben, akik beszélnek magyar, román és angol nyelven
  • Érkezésedkor koordinátoraink a repülőtéren (vagy vonatállomáson) várnak, segítenek a hivatalos regisztrációban,  és elvisznek a szálláshelyedre (ugyanis BSN szám kötelező a hollandiai munkavégzéshez)
  • Szálláshelyed egy, a munkahelyedhez legközelebbi jól felszerelt, tipikus holland házban vagy lakásban lesz, wifi elérhetőséggel. Természetesen külön szobát biztosítunk neked a jó pihenés érdekében
  • A holland egészségbiztosítást mi intézzük és biztosítjuk a számodra
  • Bejelentett, teljes munkaidős holland munkaviszonyt kínálunk. Holland partnercégeinknél igényes, modern és tiszta környezetben dolgozhatsz (nézd meg videónkat)
  • Versenyképes fizetést és a legmegfelelőbb munkakört ajánljuk a szakmai tudásod és felkészültséged szerint, amit a 12 éves, a holland munkaerőpiacon szerzett tapasztalatunk garantál
  • Fizetésed heti kifizetéssel, euróban, átutalással fogod kapni minden csütörtökön.  Amennyiben autóval fogsz munkába járni, üzemanyagtérítést adunk, 10 km felett km-ként 19 centet, oda - vissza
  • Amennyiben kell a holland munkavédelmi vizsga a munkához, és még nem rendelkezel vele, az Eastmen megszervezi és kifizeti számodra
  • Amennyiben hosszú távon az Eastmennél maradsz, térítjük számodra a szakmai minősítéseket, vagy tréningeket
  • Ha velünk dolgozol, és olyan munkaerőt ajánlasz számunkra, aki elkezd nálunk dolgozni, 150 euróval jutalmazzuk számodra a harmadik ledolgozott hete után, amit a fizetéseddel együtt utalunk
  • Azok részére, akik nem veszik igénybe az általunk biztosított szállást, havonta 600 euróval többet tudunk fizetni lakástámogatásként

További információkért lépj velünk kapcsolatba!

Jelentkezni részletes szakmai önéletrajzzal lehet

Budapesti Iroda:
+36 70 615 1020
+36 70 949 1080
+36 70 620 7796
+36 70 506 7796

Hollandiai iroda: (magyarul beszélö kolléga, normál díjas)
+31 88 14444 08

Kattints a jelentkezem gombra és nyerj Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Hollandia
Külföld
Kategória Gyártás / Termelés > Ipari laborasszisztens, Olajipari és vegyipari szakértő
Gyógyszeripar / Vegyipar
Szakmunka / fizikai munka > Technikus
Tudomány / Kutatás, fejlesztés > Laboratóriumi asszisztens, Vegyész
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol, Német
Aktiválás időpontja 2019.08.21.
Iratkozzon fel állásértesítőre