Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Laboratóriumi referens

  • Innovációs és Technológiai Minisztérium
  • VIII. kerület, Budapest, Pest
  • A hirdetés 14 napja lejárt

Az Innovációs és Technológiai Minisztérium Fogyasztóvédelmi Piacfelügyeleti Főosztálya
jelentkezőket vár

munkakör betöltésére.

A kormányzati szolgálati jogviszony időtartama: határozatlan idejű kormányzati szolgálati jogviszony.
Foglalkoztatás jellege: teljes munkaidő.
A munkavégzés helye: 1088 Budapest, József krt. 6.

Feladatok: Élelmiszerek és vegyipari termékek – elsősorban folyadékkromatográfiás, gázkromatográfiás, elemanalitikai (HPLC, atomabszorpció, ICP-MS) – vizsgálata akkreditált laboratóriumban.

Jogállás, illetmény és juttatások: A jogállásra, az illetmény megállapítására és a juttatásokra a "Közszolgálati tisztviselőkről szóló" 2011. évi CXCIX. törvény rendelkezései az irányadók.

Feltételek:

  • műszaki- vagy tudományegyetemen vagy főiskolán szerzett felsőfokú iskolai végzettség,
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek.

Az elbírálásánál előnyt jelent:

  • műszeres analitikai tapasztalat (HPLC, GC, atomabszorpció, ICP-MS)
  • akkreditált laboratóriumban végzett munka
  • angol nyelv legalább közép szintű ismerete

Elvárt kompetenciák:

  • jó problémamegoldó képesség
  • önálló munkavégzésre való alkalmasság
  • elhívatottság
  • terhelhetőség

Benyújtandó iratok, igazolások:

  • szakmai önéletrajz (a közszolgálati tisztviselőkről szóló 2011. évi CXCIX. törvény 45. § (4) bekezdésében hivatkozott 5. melléklete alapján)
  • magyar nyelvű motivációs levél (egy oldal terjedelemben)

A munkakör betölthetőségének időpontja, rendje: A munkakör a pályázatok elbírálását követően azonnal betölthető. Minden csatolandó dokumentumot egyszerre kérünk benyújtani, a hiányosan beküldött pályázati anyagot nem tekintjük érvényes pályázatnak. A személyes meghallgatásra behívottak közül a munkáltatói jogkör gyakorlója dönt a foglalkoztatott személyéről.
A jelentkezés határideje: a publikálástól számított 15. nap.
A jelentkezés módja: elektronikus úton keresztül várjuk.

Helyek VIII. kerület
Budapest
Pest
Kategória Gyártás / Termelés > Élelmiszeripari mérnök
Gyógyszeripar / Vegyipar
Mérnök / Műszaki > Vegyészmérnök
Tudomány / Kutatás, fejlesztés > Tudományos munkatárs, Vegyész
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.02.11.
Iratkozzon fel állásértesítőre