Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Laboratóriumi asszisztens

  • Gyógyszeripari Ellenőrző és Fejlesztő Laboratórium Kft.
  • Budapest, XIV. kerület, Pest
  • A hirdetés 59 napja lejárt

Gyógyszeripari minőségellenőrző laboratórium Toxikológiai osztályára keresünk középfokú vegyész-, vagy élelmiszer technikusi végzettséggel, legalább 2 éves laboratóriumi gyakorlattal rendelkező munkatársat. Bakteriális endotoxin vizsgálat/sejttenyésztési gyakorlat előnyt jelent.

Munkavégzés helye: Budapest XIV. kerület

Feladatok:

  • laboratóriumi vizsgálatok kivitelezése, dokumentálása

Elvárások:

  • steril, pontos, precíz munkavégzés

Feltétel:

  • magas koncentrációs képesség

Foglalkoztatás jellege: teljes munkaidő

Amit biztosítunk:

  • cafeteria,
  • rugalmas munkaidő,
  • fejlődési lehetőség,
  • kellemes munkakörnyezet,
  • hosszú távú munkaviszony,
  • határozatlan idejű munkaszerződés.

A jelentkezéseket fényképes önéletrajzzal, fizetési igény megjelöléssel várjuk.

Helyek Budapest
XIV. kerület
Pest
Kategória Egészségügy / Szociális ellátás > Egészségügyi laborasszisztens
Gyártás / Termelés > Ipari laborasszisztens
Gyógyszeripar / Vegyipar
Tudomány / Kutatás, fejlesztés > Laboratóriumi asszisztens, Tudományos asszisztens, Tudományos munkatárs, Vegyész
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.10.24.
Iratkozzon fel állásértesítőre