Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Laboratóriumi asszisztens

  • Ez az álláshirdetés 5 napon belül lejár

Gyógyszeripari minőségellenőrző laboratórium Toxikológiai osztályára keresünk középfokú vegyész-vagy élelmiszer-, vagy drog- és toxikológiai technikusi végzettséggel, legalább 2 éves laboratóriumi gyakorlattal rendelkező munkatársat. Bakteriális endotoxin vizsgálat / sejttenyésztési gyakorlat előnyt jelent.

Munkavégzés helye: Budapest, XIV. kerület

Feladatok: Laboratóriumi vizsgálatok kivitelezése, dokumentálása

Elvárások: Pontos, precíz munkavégzés

Feltétel: Koncentrációs képesség

Foglalkoztatás jellege: teljes munkaidő

Amit biztosítunk: cafeteria, rugalmas munkaidő, fejlődési lehetőség, kellemes munkakörnyezet, határozatlan idejű munkaszerződés.

Jelentkezéseket fényképes önéletrajzzal,  fizetési igény megjelölésével várjuk.

Helyek Budapest
XIV. kerület
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Egészségügy / Szociális ellátás
Gyógyszeripar / Vegyipar
Tudomány / Kutatás, fejlesztés > Laboratóriumi asszisztens, Tudományos asszisztens, Tudományos munkatárs, Vegyész
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.08.01.
Iratkozzon fel állásértesítőre