Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Laboratóriumi asszisztens

  • J.S. Hamilton Hungaria Kft.
  • Budapest, Pest
  • A hirdetés 3 napja lejárt

A J.S. Hamilton cégcsoport Kelet-Közép-Európa egyik vezető laboratórium hálózata, amely több, mint 65 év szakmai tapasztalatával kínálja az élelmiszerek, kozmetikumok, csomagolóanyagok, valamint vegyipari és gyógyszeripari termékek vizsgálatát az európai és nemzeti előírásoknak megfelelően.

Cégünk, a J.S. Hamilton Hungaria Kft. csapatának erősítéséhez keresünk energikus, sikerorientált kollégát

pozícióba

Követelmények:

  •  alapvető laborfeladatok ismerete (pipettázás, steril munkavégzés, minták átoltása)
  •  középfokú angol nyelvtudás
  •  számítógépes ismeretek és azok gyakorlati alkalmazása – MS Office, internet
  •  érvényes B kategóriás jogosítvány, aktív autóvezetési gyakorlat

Előny:

  • felsőfokú végzettség
  • mikrobiológiai laborban, tiszta térben végzett gyakorlat
  • LIMS (Labor informations managemnet system) ismerete

Fő feladatok:

  •  beérkező vizsgálati anyagok átvétele, LIMS rendszerbe iktatása
  •  mintafeldolgozás munkautasítások szerint
  •  laboratórium tisztántartása
  •  táptalajok főzése
  •  víz és felületi mintavétel külső helyszínen

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Szakmai fejlődés
  • Tiszta, modern laborkörnyezet
  • Stabil, biztos vállalati háttér
  • Kellemes munkahelyi légkör

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és alkalmasnak érzi magát a feladatkör betöltésére, kérjük, küldje meg fényképes önéletrajzát a bérigény megjelölésével.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Gyógyszeripar / Vegyipar
Tudomány / Kutatás, fejlesztés > Laboratóriumi asszisztens
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.05.16.
Iratkozzon fel állásértesítőre